O nas

Grupa Westernacher jest globalnym partnerem SAP specjalizującym się we wdrożeniach i utrzymaniu najnowszych rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Nasze kluczowe kompetencje dotyczą zarówno części wykonawczej jak gospodarka magazynowa (SAP EWM), zarządzanie transportem (SAP TM) czy zarządzanie ruchem wewnętrznym (SAP YL), jak również planistyczno-zakupowej (SAP IBP oraz SAP Ariba). Powyższe wspieramy kompetencjami w zakresie S/4HANA ERP oraz rozwiązaniami kadrowymi (SAP HXM – SAP HCM i SuccessFactors). 

Nasze motto to „Non-stop Innovation”, które przejawia się w zwinnym prowadzeniu projektów oraz dostarczaniu szeregu innowacyjnych rozszerzeń umożliwiających klientom Westernacher osiąganie przewagi konkurencyjnej. 

Grupa Westernacher to już 50 lat obecności na rynku, ponad 750 ekspertów, z czego ponad 100 w Polsce, którym zaufali już m.in. globalni i lokalni liderzy branż: sprzedaży detalicznej, e-commerce, samochodowej, farmaceutycznej, transportowej czy produkcyjnej.

Dlaczego Westernacher?

Posiadamy unikalne na rynku kompetencje biznesowe i technologiczne w zakresie rozwiązań SAP, dzięki którym oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania umożliwiające realizację procesów end-to-end od planowania, przez zakupy i produkcję, logistykę, sprzedaż i finanse po rozliczenia, a wszystko to wspierane przez procesy kadrowe i analitykę.

850+

konsultantów na całym świecie

Ponad 50 lat

na rynku wdrożeń systemów informatycznych

25 lat

nieprzerwanego Partnerstwa z SAP

Nasi Partnerzy

Westernacher Consulting

Westernacher logo


Westernacher jest firmą integrującą biznes oraz doradztwo IT oferującą usługi wdrożeniowe zarówno na rynku lokalnym jak i globalnym. Zatrudniając ponad 750 profesjonalistów na całym świecie Westernacher oferuje usługi w zakresie doradztwa biznesowego oraz konsultingu SAP i posiada wieloletnie doświadczenie w tych obszarach. Westernacher wprowadza strategie wspierane przez systemy SAP oraz ułatwia klientom osiągnięcie wyznaczonych celów ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianego obszaru Zarządzania Łańcuchami Dostaw w oparciu o najnowsze rozwiązania SAP od planowania (IBP), przez zakupy (Ariba), produkcję, operacje i finanse (S/4HANA) zarządzanie transportem (TM) i magazynem (EWM), po analitykę (SAC).

SAP

LST SAP Partner


LST jest partnerem wdrożeniowym od roku 1997 i w tym zakresie specjalizuje się w zagadnieniach Zarządzania kadrami oraz handlu i dystrybucji.

SUSE

SUSE


SUSE jest twórcą systemu operacyjnego SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications i jest czołową platformą systemową do obsługi rozwiązań SAP NetWeaver i SAP HANA. Zapewnia optymalną wydajność pracy, skraca czas przestojów i pozwala na szybsze wdrażanie systemów SAP. Zawiera funkcje ułatwiające przejście do opartego na Linuksie rozwiązania SAP S/4HANA.

GFOS mbh


Firma GFOS mbH została założona w 1988 roku i dziś jest jednym z najbardziej popularnych dostawców rozwiązań do zarządzania czasem pracy i zarządzania zasobami w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie stworzone przez GFOS jest używane przez ponad 1 000 klientów w 20 krajach. To czyni nas dumnym i motywuje do dalszego rozwoju naszych kompetencji, dzięki czemu możemy stale podnosić jakość oferowanych przez nas produktów.

PCS


PCS oferuje rodzinę terminali INTUS stanowiącą platformę hardware’ową dla rozwiazań znanych firm – partnerów software’owych i systemowych – w zakresie przetwarzania danych, informacji i komunikacji. W szczególności są to rozwiązania z obszaru rejestracji czasu pracy, kontroli dostepu, zbierania danych produkcyjnych, przemysłowego przetwarzania danych oraz multimedia/intranet.

Należymy do

AHK HP

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa wspiera polsko-niemieckie stosunki gospodarcze oraz reprezentuje i chroni interesy polskich i niemieckich firm w obu naszych krajach, współpracuje ściśle ze Zrzeszeniem Niemieckich Izb Przemysłowo-Handlowych (DIHK), Izbami Regionalnymi w Niemczech i w Polsce oraz z Krajową Izbą Gospodarczą (KIG).